Shampanjë dhe “jacuzzi” për Demi Rose (Foto)

03/04/2018 19:42

Demi Rose po ia kalon shumë mirë në Kepin e Gjelbër, aty ku po relaksohet duke pirë shampanjë në “jacuzzi”.

Modelja 23-vjeçare kishte zgjedhur një bikini të bardhë që i shkonte shumë, ndërkohë që festën e ditëlindjes së saj po e zgjat sa të mundet.

Demi Rose e ka marrë këtë periudhë pushimi përpara se të transferohet në Los Anxheles, aty ku shpreson të nisë një karrierë si aktore.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel