Rita Ora shijoi momentin e saj si një lepurushe për Pashkë këtë fundjavë.

E fotografuar nga Damon Baker, këngëtarja është shfaqur më seksi dhe lozënjare se kurrë duke ngrënë çokollatë.

Në fotot e publikuara në llogarinë e saj në Instagram, 27 vjeçarja dukej e mrekullueshme e veshur me të brendshme e veshë lepurushi.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel