Jena Frumes konfirmoi muajin e kaluar në Twitter ndarjen nga ylli i Manchester United, Jesse Lingard.

Pavarësisht kësaj, modelja 24 vjeçare ka treguar se ndjehet më konfidente se kurrë këtë të shtunë, teksa ka publikuar disa foto të reja nga pushimet e saj në Meksiko.

Jena shfaqet tepër e tonifikuar dhe në formë më bikini në plazhin e Kankun.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel