Khloe Kardashian: Dua që vajza të më ngjajë nga…

02/04/2018 20:58

Khloe Kardashian ka thënë se dëshiron që vajza e saj të ketë aftësitë atletike të babait, basketbollistit Tristan Thompson, por edhe t’i ngjajë asaj nga… të pasmet.

33-vjeçarja tha: “Kam thënë që kam dëshirë që vajza të jetë si partneri im sa i përket aftësive atletike, por dua që të trashëgojë të pasmet e mia. Dua që të dyja të kemi të pasme të mëdha”.

Khloe dhe Kim Kardashian janë dy motrat me të pasmet më të mëdha në familje dhe shumë njerëz thonë se ato kanë bërë ndërhyrje për të arritur madhësinë që kanë, por të dyja i kanë përgënjeshtruar këto zëra.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel