“Push Back” është projekti më i ri i këngëtares shqiptare, i cili vjen në bashkëpunim me dy reperë të famshëm, Ne-Yo dhe Stefflon Don.

Bëhet fjalë për Bebe Rexhën e cila ka publikuar projektin më të ri muzikor, klipi i së cilës pritet të realizohet së shpejti.

Kënga, e cila vjen vetëm në versionin audio, është publikuar ditën e premte në Youtube.

Top Channel