Ajo është një ndër moderatoret më të pëlqyera, si dhe drejtuese e emisioneve më të suksesshme në Itali.

Bëhet fjalë për Alessia Marcuzzin, e cila ka tronditur fansat e saj, pasi në rrjetin social Instagram ka publikuar një foto, në të cilën shfaqet duke u puthur në buzë me një tjetër vajzë.

Por, duket se vajza në foto është një nga personat më të dashur të moderatores, me të cilën Alessia kishte shumë kohë pa u takuar.

Top Channel