Duket se vajzat në familjen Moss, konkurrojnë njëra-tjetrën.

Bëhet fjalë pikërisht për supermodelen Kate Moss dhe motrën e saj të vogël, gjithashtu modele, Lottie Moss.

Këtë të premte mediat kanë publikuar foto të motrës së vogël të Kate, e cila është duke kaluar disa ditë pushimi në Kaliforni.

Në fotot e publikuara Lottie shfaqet me bikini ngjyrë të bardhë, duke ekspozuar kështu format fizike por edhe tatuazhet në trupin e saj.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel