Ajo është e famshme për format e saj “vrastare”.

Bëhet fjalë për modelen Kate Upton, e cila këto forma vrastare i ka vënë në dispozicion të linjës së të brendshmëve Yamamay, për të promovuar koleksionin e ri të pranverës.

Në fotot e publikuara shfaqet një Kate Upton me të brendshme të zeza, flokë biondë lëshuar dhe make up të lehtë.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel