Disa javë më parë zyrtarizuan ndarjen e tyre pas dy vitesh lidhje.

Por duket se Gigi hadid dhe Zayn Malik janë ndarë miqësisht me njëri-tjetrin.

Këtë e ka vërtetuar fakti se supermodelja ditën e djeshme i ka dhënë like një postimi të bërë nga Zyan, në rrjetin social Instagram.

Pas bërjes publike të ndarjes së tyre, Gigi dhe Zayn, janë përfolur për lidhje të reja në jetën e tyre, edhe pse asnjëri nuk ka dalë publikisht.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel