Zaimina është këngëtarja shqiptare e cila dy muaj më parë u bë nënë e një vogëlusheje, e pavarësisht kësaj format e saj fizike janë perfekte.

Por si arriti Zaimina në këto linja perfekte në vetëm pak kohë?

Këngëtarja zbulon sekretin e saj, dhe këtë e bën nëpërmjet një foto të publikuar në rrjetin social Instagram.

Zaimina në foto shfaqet mjaft elegante, e veshur me fustan të zi, i cili i zbulon dukshëm pjesën e gjoksit, dhe në duar mban një biskotë.

Dhe pikërish këtë mëngjes këngëtarja ua sygjeron fansave të saj, nëse duan të kenë linjat e saj fizike.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel