Që nga koha kur iu nënshtrua operacionit për zvogëlimin e gjoksit, Amber Rose nuk kishte bërë asnjë dalje në publik me bikini.

Por këtë të enjte modelja nuk i ka shpëtuar aparatit të paparacëve, të cilët e kanë fotografuar teksa shijonte pushimet e saj në Meksikë.

Amber Rose është shfaqur me bikini ngjyrë të kuqe, dhe ajo çfarë bie në sy nga fotot janë përmasat e gjoksit të saj, që janë disa herë më të vogla.

Edhe me këto përmasa, Amber Rose duket e mahnitshme.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel