Është sot një nga femrat më të bukura të showbizz, por edhe një ndër më të komentuarat për shkak të formave të saj fizike.

Bëhet fjalë për Kim Kardashian, e cila sot është 38-vjeçe dhe është nënë e tre fëmijëve.

Por si ka qenë Kim në fëmijëri dhe adoleshëncë?

Në fotot e publikuara nga vetë Kim, vihet re se në fytyrën e saj nuk ka shumë ndryshime, pra është thuajse e njëjta Kim Kardashian.

Por ndryshime madhore vihen re në trupin e saj, i cili nuk ka ato përmasa që ka sot.

FOTO GALERI
2/19

Top Channel