Janë të dyja të suksesshme dhe shqiptare, por nuk kanë aspak simpati për njëra-tjetrën.

Bëhet fjalë për Rita Orën dhe Dua Lipën, te cilat duket se kanë një armiqësi të fshehur prej kohësh.

Në rrjetin social Instagram Dua Lipa ka publikuar një foto krah ish të dashurit të Rita Orës, Bruno Marsit.

Në foto Dua shfaqet vetëm me të brendshme të zeza, dhe krahëve ka hedhur një xhaketë ngjyrë rozë.

Por Dua ka qenë e ftuara speciale në turin e realizuar nga këngëtari i famshëm, dhe foto e publikuar me të është një shenjë falenderimi.

Por çfarë do të mendojë Rita Ora lidhur me këtë postim?

Top Channel