Modelja Demi Rose ka mbushur këtë të martë 23-vjeçe.

Dhe duket se festa e saj e ditëlindjes e ka gjetur thuajse të zhveshur moedelen, e cila në fotot e publikuara shfaqet e mahnitshme.

Nën shoqërinë e mikeshave të saj, Demi është fotografuar teksa shkonte në festën e organizuar, e veshur me një fustan pranveror, i cili i ekspozonte dukshëm gjoksin.

Aktualisht Demi Rose është zhvendosur në Los Angelos, por festën e ditëlindjes së saj ka preferuar të kalojë në Londër.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel