Rosy Maggiulli, oreks për Serinë A (Foto)

28/03/2018 12:44

Rosy Maggiulli është një tifoze e madhe e Parmës dhe mezi pret që skuadra e saj të ringjitet në Serinë A.

Modelja italiane, e cila u bë e famshme falë një videoje me pullë të kuqe që u publikua pa dëshirën e saj, por të cilën në fakt e kishte bërë në mënyrë që të njihej sa më shumë, ka marrë pjesë në një nga edicionet e Big Brother-it italian.

Por, ashtu si Parma, edhe Rosy duket se nuk po ngjitet dot në kategorinë e parë të spektakleve televizive.

Edhe pse, nga fotot e mëposhtme shihet se Rosy mundohet shumë që të bjerë në sy…

FOTO GALERI
1/37

Top Channel