Messi luajti me Gjeorgjinë? Gol FANTASTIK! (Video)

28/03/2018 13:57

Valeri Qazaishvili shënoi një gol të shkëlqyer në miqësoren që Gjeorgjia fitoi ndaj Estonisë me rezultatin 2-0, ditën e martë.

Mesfushori mori një top në mesfushë dhe përparoi duke shmangur disa kundërshtarë, përpara se ta dërgonte topin në trekëndëshin e portës.

Një vrapim që na solli në mendje ato të Leo Messit…

Top Channel