Pas Kim Kardashian, tashmë është radha e një tjetër artisteje, e cila kritikohet për përdorimin e photoshop.

Bëhet fjalë për supermodelen Naomi Campbell, e cila në rrjetin social Instagram ka publikuar një foto, ku dhe ka marrë kritika të shumta nga fansat e saj.

Sipas ndjekësve, supermodelja ka përdorur photoshop-in për të zvogëluar tiparet në fytyrën e saj.

Por ndryshe nga Kim, e cila reagoi për këto kritika, Naomi nuk e ka bërë ende një gjë të tillë.

FOTO GALERI
2/8

Top Channel