Kimi u përgjigjet kritikëve me… tanga (Foto)

28/03/2018 09:24

Kim Kardashian po promovon aktualisht një buzëkuq të ri nga linja e saj dhe këtë gjë po e bën duke postuar shpesh foto të produktit në profilin e Instagramit.

Të martën, 37-vjeçarja shpërndau një nga fotot më “pikante”, ku shihej e përkulur përpara pasqyrës duke lyer buzët, e veshur vetëm me reçipeta të zeza dhe tanga po me të njëjtën ngjyrë.

Kjo foto vjen vetëm disa ditë pasi Kimi u kritikua ashpër për një foto të sajën që ishte modifikuar me Photoshop.

Ndërsa komentet për foton më të re ishin pozitive, përveçse dikujt që kishte pyetur: “Vajza e vogël ta bëri edhe këtë foto?”

FOTO GALERI
1/9

Top Channel