Çdo ditë ajo rezervon një surprizë për fansat e saj.

Bëhet fjalë për këngëtaren Elvana Gjata, e cila disa ditë më parë në rrjetin social Instaram njoftoi se shumë shpejt do të publikonte videon e këngës së saj më të re, por pa dhënë më shumë detaje.

Ndërsa sot Elvana ka zbuluar se në këtë këngë nuk është vetëm, por në bashkëpunim me një reper të njohur.

Bëhet fjalë për reperin Ty Dolla $ign, me të cilin Elvana ka bashkëpunuar për këngën “Off Guard”, dhe në videon e shkurtër të publikuar nga vetë këngëtarja, ajo do të dalë në treg në datën 6 prill.

Top Channel