Është një nga këngëtaret më të suksesshme të momentit, e cila asnjëherë nuk është përfolur për veshjen provokuese, por për zërin dhe karrierën e saj.

Bëhet fjalë për Dua Lipën, e cila këtë herë ka surprizuar fansat, jo me një hit të ri, apo një lidhje të re dashurie, por me veshjen e saj.

Në rrjetin social Instagram, Dua ka publikuar një foto ku shfaqet në një parking makinash me një veshje totalisht transparente, e cila i ekspozon dukshëm të pasmet e saj.

Krah fotos, këngëtarja shkruan: “Ku është makina ime?”

Dude where’s my car @pixielevinson

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Top Channel