Është një nga këngëtaret më të dashura dhe aktualisht po korr mjaft sukses në tregun e muzikës.

Bëhet fjalë për Demi Lovaton, e cila këtë të mërkurë ka “ndezur” rrjetet sociale, pas publikimit të një foto në të cilën shfaqet mjaft provokuese.

Këngëtarja e veshur me pantallona dhe bluzë të zezë të shkurtër, është shfaqur në Instagram duke ekspozuar gjoksin e saj.

Duket se Demi ka vendosur të “çmendë” fansat, pasi vetëm pak minuta pas publikimit foto ka marrë më shumë se dy milionë pëlqime.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel