Bella Hadid është supermodelja më e paguar në botë, dhe shfaqja e saj në një kopertinë reviste kushton miliona dollarë, aq më tepër kur bëhet fjalë që ajo të shfaqet topless.

Por duket se për “Chrome Hearts” rëndësi ka më shumë imazhi i Bellës në kopertinë, sesa vlera që i duhet të paguajë.

Supermodelja është shfaqur topless me Jordan Barrett, në setin e fotove të realizuara bardh e zi.

Vetëm me një palë xhinse, Bella promovon koleksionin e SS18.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel