Uje dhe sapun, pa make up dhe pa eksteishën.

Me këtë pamje, këngëtarja 37-vjeçare, Christina Aguilera, ka pozuar për kopertinën e Paper Magazine.

Kaq natyrale, këngëtarja, e cila së shpejti do të publikojë albumin e saj të radhës, duket si një vajzë e vogël.

Fotot janë realizuar nga Zoey Grossman, nën sloganin “Transformation”.

Dhe nga fotot e realizuara, duhet thënë se transformimi i Christinës, është vërtet i mahnitshëm.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel