Ka vendosur ti japë fund njëherë e mirë thashethemeve që lidhen me jetën e saj private dhe të dalë hapur me të dashurin e saj, i cili është 16 vite më i vogël.

Bëhet fjalë për supermodelen Heidi Klum, e cila nuk e fsheh më dashurinë për partnerin e saj, rokerin Tom Kaulitz.

Çifti i famshëm është fotografuar duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin në Delilah, në West Hollywood.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel