Është një ndër këngëtaret më të dashura të momentit, dhe duket se shumë shpejt do të vijë me projekte të reja për fansat e saj.

Bëhet fjalë për Kidën, këngëtaren e cila përveç zërit të bukur, ka edhe forma fizike shumë të mira.

Në rrjetin social Instagram, Kida ka publikuar foto në të cilat shfaqet e veshur sport, dhe gradualisht zbulon trupin e saj të palestruar.

Kostumin e saj ngjyrë të verdhë, Kida e ka kombinuar edhe me aksesorë, dhe duhet thënë që duhet e mahnitshme.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel