Që pas zyrtarizimit të lidhjes së tyre, këngëtarja Halsey dhe reperi G-Eazy e kanë rritur së tepërmi vëmendjen e mediave rozë ndaj tyre.

Çifti është fotografuar së fundmi në Miami, ku duken tejet të dashuruar teksa po i shijojnë në maksimum këto pushime.

Këngëtarja, përveç të dashurit, është e shoqëruar edhe nga një grup shoqesh në këto pushime.

FOTO GALERI
1/26

Top Channel