Elena Lika: Eskorta, modelet e instagramit dhe ato të vetshpallura

27/03/2018 12:15

Elena është një nga modelet më të njohura shqiptare, e cila ka realizuar jo pak sete fotografike, sfilata apo reklama të kompanive të ndryshme.

Prej disa kohësh ajo është e angazhuar edhe si gazetare dhe për këtë arsye duhet se i ka kufizuar edhe daljet e saj publike. Ajo sot ishte në ” Wake Up”, ku foli rreth botës së modës dhe jo vetëm.

Elena u pyet se çfarë mendon për atë që deklarohet shpeshherë, se modelet e suksesshme bëjnë gjithçka për famën, duke qënë kështu edhe eskorta të pasanikëve. Dhe ajo e ka një përgjigje…

Por sa paguhet Elena Lika për një set?

Kush është oferta më e majme që ajo ka marrë?

Top Channel