Angelina Jolie duket se ka një zbavitje të re në jetën e saj.

Aktorja 42-vjeçare, fituesja e Oskarit, këtë të hënë është takuar me një agjent të pasurive të patundshme, sipas Entertainment Tonight, dhe duket se midis tyre po lind një histori dashurie.

Por jo vetëm Angelina është duke u takuar me meshkujt të tjerë, Brad gjithashtu po e bën, edhe pse ende nuk është zbuluar vajza me fat që ka nisur një lidhje dashurie me aktorin.

Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë divorcuar në vitin 2016, edhe pse procedurat e divorcit të tyre ende nuk kanë përfunduar.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel