Botërori “Rusi 2018” po afron dhe do të jenë 32 skuadra që do të zbresin në fushë për të fituar trofeun më të rëndësishëm futbollistik.

Çdo skuadër ka veçorinë e vet dhe emërtimin e veçantë me të cilën njihet mes tifozerive përkatëse.

Më poshtë do të zbulojmë nofkën e secilës përfaqësuese pjesëmarrëse në Botëror.

FOTO GALERI
2/32
Danimarka - Dinamiti danez

Top Channel