Ajo njihet si modelja e cila nuk e ka aspak problem të ekspozojë asetet e saj, edhe pse tashmë është e martuar.

Dy ditë më parë Emily Ratajkowski, publikoi foto thuajse nudo, duke theksuar se i ka realizuar posaçërisht për bashkëshortin e saj, Sebastian Bear McClard.

Dhe duket se foto të tilla të bashkëshortes, Sebastianit i pëlqejnë, pasi ka qenë ai vetë që e ka ndihmuar Emilyn ti realizojë ato.

Modelja dhe bashkëshorti i saj, Sebastian Bear McClard, këtë herë kanë pozuar së bashku.

Në fotot e publikuara Sebastian shfaqet duke lyer të pasmet e 26 vjeçares, e cila është e veshur vetëm me të brendshme ngjyrë jeshile, ndërsa gjoksin ka preferuar ta mbulojë me duar.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel