Ata janë dashuruar së bashku në vitin 2014, kur ajo u bë pjesë e klipit të tij, dhe duket se edhe sot vijojnë të kenë të njëjtat ndjenja për njëri-tjetrin.

Bëhet fjalë këngëtarin Danny O’Donoghue dhe të dashurën e tij modelen, Anne de Paula.

Çifti ka vendosur të marrë disa ditë pushime, e së bashku të shkojnë në Karaibe.

Në fotot e publikuara, Danny duket se e ka të pamundur ta lërë vetëm të dashurën e tij, e cila shfaqet me një palë bikini ngjyrë të kuqe, të cilat i ekspozojnë linjat perfekte.

FOTO GALERI
2/18

Top Channel