Kush është Selena Gomez?

Duket se Justin Bieber e ka harruar tashmë ish të dashurën e tij, me të cilën ka vetëm pak ditë që i ka dhënë fund marrëdhënies.

Dhe duket se shkak për këtë është tradhëtia me modelen Baskin Champion, e cila këtë të premte është fotografuar teksa dilte nga shtëpia e yllit të muzikës në Beverly Hills.

Modelja, e cila mendohet se është edhe shkaku i ndarjes së çiftit, mbante kokën ulur teksa fotografohej nga paparacët duke iu drejtuar makinës së saj.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel