Një muaj më parë ajo u bë nënë për herë të parë e një vajze, emri i së cilës është Khloe.

Vetëm disa ditë më parë këngëtarja publikoi për herë të parë foton e Khloe 1 muajshe.

Por sot, duke përfituar nga koha e bukur, Zaimina ka vendosur të dalë shëtitje me vajzën e saj.

Nga foto e publikuar, këngëtarja shfaqet në linja perfekte fizike dhe e veshur mjaft elegante.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel