Foto Ilustruese

Një 55-vjeçare ka rënë nga kati i tretë i një pallati, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Informacioni paraprak i policisë bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:30 në rrugen “Daniel Ndreka”, ku ka rënë nga kati i 3 i një pallati shtetësja F.D., 55 vjeçe, e cila si pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe veprimet e mëtejshme.

Top Channel