Dashurinë e tyre, e cila për shumë kohë u mbajt e fshehtë, tashmë ata nuk e fshehin më.

Megan McKenna dhe Mike Thalassitis, vijojnë ekspozimin në plazhet e Barbados, nën shoqërinë e njëri-tjetrit, ndërkohë që nuk shqetësohen aspak nga sytë apo aparatet e fansave.

Megan duket e mahnitshme me bikini, ndërkohë që nuk mbetet pas as i dashuri i saj muskuloz.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel