Luana Vjollca është një ndër moderatoret më seksi në vend dhe mjaft e dashur për publikun.

Moderatorja, e cila numëron plot një milion ndjekës në rrjetin social Instagram, këtë herë ka zbuluar edhe dashurinë e saj më të madhe.

Por kush është personi që ka “pushtuar” përjetësisht zemrën e Luanës?

Ajo quhet Lira, dhe është motra e madhe e moderatorës, e cila ka postuar një foto ku kanë dalë së bashku, shoqëruar me një dedikim special: “Jeta Ime. Gjithe Jetën !! #BigSis”.

FOTO GALERI
2/10

Top Channel