Lamborghini ngjyrë kafe apo portokalli? Kjo është dilema e yllit të televizionit

24/03/2018 12:04

Kjo është dilema e saj çdo mëngjes. Duhet të zgjedhë udhëtimin me Lamborghini ngjyrë kafe apo portokalli? Apo duhet të zgjedhë Ferrari?

Bëhet fjalë për Kylie Jenner, e cila këtë të premte ka zbuluar koleksionin e saj të makinave luksoze.

Kylie është një ndër femrat më të pasura në botë, dhe duket se pasioni i saj ma i madh janë makinat e shpejta, Travis Scott, u fotografuan ndërkohë që ishin duke shëtitur me Ferrarin e tyre e cila kushton plot 1.4 millionë dollarë.

Por kur Kylie publikoi koleksionin e saj të makinave, fansat shtuar një pyetje: “Ku do të ulet vogëlushja Stormi?”

FOTO GALERI
1/7

Top Channel