Është vetëm një muajshe dhe është një nga fëmijët më me famë në botë.

Bëhet fjalë për vajzën e Kylie Jenner, Stormi, e cila edhe pse e vogël, ka nisur të bëjë selfie.

Vogëlushja së bashku me mamanë e saj, Kylie, kanë pozuar përpara aparatit si dy modele.

Fotot i ka publikuar Kylie Jenner, dhe vetëm në pak minuta ato kanë marrë miliona pëlqime.

Vajza e Kylie Jenner dhe e reperit, Travis Scott, lindi më 1 shkurt të 2018.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel