Demi Rose di si të kënaqë 6 milionë ndjekësit e saj (Foto)

24/03/2018 17:28

Është e famshme për format që i kanë grumbulluar më shumë se 6 milionë ndjekës në Instagram dhe Demi Rose nuk ia kursen këto forma fansave të saj.

Modelja 22-vjeçare postoi një foto me bikini të bardhë, që mezi ia mbante “asetet”.

Me shumë pak “make up”, Demi pozoi me flokët e lëshuara që i mbulonin njërën shpatull.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel