Edhe pak ditë dhe ajo pritet të sjellë në jetë vogëlushen e saj të parë.

Bëhet fjalë për Khloe Kardashian, e cila ehe këtë herë ka vendosur të realizojë disa foto provokuese, edhe pse në pritje të ëmbël.

Bukuroshja ka publikuar në rrjetin social Instagram një foto ku shfaqet me të brendshme të zeza së bashku me bashkëshortin e saj.

Pak ditë më parë Khloe publikoi foto ku shfaqej topless dhe me barkun e rrumbullakosur.

FOTO GALERI
2/7

Top Channel