Megan McKenna dhe Mike Thalassitis po i shijojnë në maksimum pushimet e tyre në Barbados.

Edhe këtë të enjte, çifti ka kaluar disa momente romantike nën rrezet e diellit.

Ish-ylli i “TOWIE”, e veshur me bikini me vija të zeza, është shfaqur më e tonifikuar se kurrë, dhe duket se Mike nuk mund t’ja hiqte asnjë sekondë sytë.

FOTO GALERI
1/1
Megan McKenna dhe Mike Thalassitis po i shijojnë në maksimum pushimet e tyre në Barbados.

Top Channel