Ditën e djeshme ai emocionoi fansat e tij me një dedikim për djalin e tij, i cili festoi një vjetorin e lindjes.

Por duket se urimi i të birit ka qenë vetëm nëpërmjet Instagramit, pasi Liam Payne mungoi në festën e organizuar.

Kjo pasi këngëtari të enjten udhëtoi drejt Japonisë, për shkak të angazhimeve të tij muzikore.

Dhe pikërisht kjo është edhe arsyeja përse Liam dhe Cheryl janë përfolur për një krisje të marrëdhënies së tyre, angazhimet e tij të tepërta dhe koha e paktë që ai ka në dispozicion për të kaluar me familjen.

FOTO GALERI
2/2

Top Channel