Në festën e organizuar pas ceremonisë së Brit Awards, Dua Lipa u përfol se kishte shkëmbyer puthje me ish të dashurin e Rita Orës, Calvin Harris.

Kur të gjithë menduan se midis tyre kishte nisur një lidhje dashuria, këngëtarja shqiptare dhe dj i famshëm sollën diçka të re.

“One Kiss” është kënga më e re e cila vjen si bashkëpunim i Dua Lipës me Calvin Harris, njoftimi për të cilën është dhënë nga 34-vjeçari në rrjetin social Tëitter, ku shkruan: “Calvin Harris & Dua Lipa, One Kiss”.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel