Për Enedën ka qenë shumë e vështirë që të zgjedhë dy mes gjashtë artistëve të saj të vegjël që ajo ka trajnuar prej kaq shumë kohës.

E pavarësisht dilemës së jashtëzakonshme, Eneda ka zgjedhur Ritën dhe Denisin që të shpëtojë nga televotimi për të vijuar garën më tej.

Dyshja Rita-Denis ndezën edhe skenën pak minuta më parë, teksa kënduan në duet “Ti dhe unë”.

Top Channel