David Guetta dhe Sia janë dy nga këngëtarët më të suksesshëm dhe të pëlqyer për publikun, pasi çdo këngë e tyre ka kryesuar top listat muzikore në mbarë botën.

Këtë herë dyshja vjen në një bashkëpunim me këngën e titulluar “Flames”.

Vetëm pak orë pas publikimit, video e tyre ka marrë mijëra klikime në kanalin Youtube.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë i tyre, pasi David dhe Sia kanë sjellë disa kohë më parë edhe këngën “Titanium”.

Top Channel