Prej disa ditësh ajo ndodhet në Barbados, dhe fotot e saj me bikini kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Por këtë herë ajo vjen ndryshe.

Olivia Buckland, ditën e fundit të pushimeve të saj në Barbados, kishte vendosur që ta shijonte në maksimum dhe një gjë të tillë e ka bërë duke dalë në klubet e natës dhe duke shijuar disa gota alkool.

24 vjeçarja e Love Island në rrjetet sociale publikoi një video, ku shfaqet e veshur me të brendshme dhe është e dehur.

Krah videos, në të cilën shfaqet duke kërcyer, Olivia shkruan: ”Unë pas disa gotave me verë”.

Top Channel