Është një nga blogeret më të famshme në botë, dhe njëkohësisht është edhe partnerja e këngëtarit italian Fedez.

Çifti i famshëm janë bërë prindër për herë të parë, të një djali, emri i së cilit është Leone .

Chiara Ferragni është blogere mjaft e njohur, dhe aktualisht në rrjetin social Instagram numëron plot 12 milionë ndjekës.

Lajmin për ardhjen në jetë e ka dhënë pikërisht blogerja në Instagram, ku shkruan: “19 mars 2018, Leoncino jonë i vogël erdhi në jetë”.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel