Pasi kaluan me sukses një nga episodet më të vështira të jetës së tyre, sëmundjen e djalit katër vjeçar, Michael Bublé dhe Luisana Lopilato, më në fund i janë rikthyer jetës normale dhe buzëqeshjeve.

Çifti, i cili është bërë edhe me fëmijën e tyre të dytë, Elias dy vjeçe, tashmë ka dhënë edhe lajmin e gëzuar për fansat: ata janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë.

Aktorja argjentinase, sipas mediave amerikane, është tashmë në muajin e pestë të pritjes së ëmbël.

Mediat kanë zbuluar edhe gjininë e fëmijës së tretë të çiftit, që është vajzë.

Kanë qenë muaj të vështirë ato që lamë pas për këngëtarin dhe aktoren, Bublé dhe Lopilato, të cilët zbuluan se fëmija i tyre i parë kishte tumor.

Që prej asaj kohë aktorja dhe këngëtari u tërhoqën nga skena, për t’iu përkushtuar kurimit të fëmijës së tyre.

Dhe tashmë që ai u shërua dhe që tumori u mund përfundimisht, çifti po përgatitet për të përjetuar një kapitull të ëmbël, që këtë herë ka të bëjë me një histori të bukur: ardhja në jetë i fëmijës së tyre të tretë.

Ndërkohë të dy artistët janë rikthyer në punë, këngëtari nisi turet muzikore, ndërkohë që aktorja po përgatitet për tu rikthyer në kinema.

Top Channel