Mesazhi i Alban Xhihanit për nënat: Mësoni vajzat të gatuajnë!

22/03/2018 11:43

Alban Xhihani ka qenë i ftuar në “barbeque” me miqtë me moderatoren Vilma Masha.

Teksa po gatuante bashkë me Florin, Albani ka dhe një mesazh për nënat shqiptare:
“Unë kam një mesazh për gjithë nënat, mësoni gocat më herët që të gatuajnë se do dobësoni dhëndurët”, thotë ai.

Nuk mungon as ndërhyrja e Florit. “Na e morën shpirtin”, thotë ai me shaka.

Top Channel