Ka vetëm pak javë që është martuar dhe ndjehet shumë e dashuruar me bashkëshortin e saj.

Bëhet fjalë për modelen Emily Ratajkowski, e cila i ka bërë një surprizë partnerit të saj.

Emily ka pozuar totalisht nudo, dhe ka rrëfyer se foto është ekskluzivisht për dashurinë e saj.

Supermodelja këtë herë ka dalë jashtë ambienteve të shtëpisë, dhe ka pozuar në ambient të hapur.

Në foto ajo shfaqet totalisht nudo, por gjoksin ka zgjedhur ta mbulojë me duar.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel